Kdo jsem?

Jsem 39letý podnikatel, manažer, leader, tvůrce a vizonář. Mohu být také označován mnohými za krizového manažera, zakladatele startup firem, konzultanta, inspirativního vůdce.

Jsou to všechno škatulky! Věřte mi.

Každopádně mám za sebou mnoho projektů a pracovních zkušeností, kdy ty největší z nich naleznete v sekci Reference.A pokud Vás to dále zajímá s jakými dary a talenty jsem se narodil, můžete pokračovat ve čtení popisu mého designu po rozkliknutí + níže.

Více
Zavřít

Narodil jsem se, abych ze své pulzní energie vůle přinášel řešení, která budou nová a funkční. Jako intelektuální a praktický člověk převzal zodpovědnost za materiální rovinu a finanční úspěch společenství, které mě následuje.
Dohlédl, aby ty správné věci byly dokončeny a vlivným způsobem vedl jak ostatní leadery, tak jejich lidi k úspěchu a měl kontrolu nad celým procesem. Naučil druhé dělat věci efektivněji, za vynaložení menšího úsilí a ukazoval jim směr. V případě těch správných věcí byl ochoten riskovat, abych je mohl úspěšně přinést do praktického života. A při tom všem byly dodržovány spravedlivé principy spolupráce. Tyto věci na mé cestě provádím tvořivým, novým a vlivným způsobem.

 
Jméno a příjmení:
Společnost:
Telefon:
e-mail:
Dotaz:
Napište číslicemi "tři dva jedna":
321 creative people